fbpx

Strefa właścicieli

Oferując na sprzedaż lub wynajem swoje luksusowe mieszkanie lub dom, z pewnością pragną Państwo dotrzeć do starannie wyselekcjonowanej grupy prestiżowych klientów. Właśnie z takimi osobami współpracuje nasza agencja. Są to zazwyczaj cudzoziemcy, menadżerowie wyższego szczebla zarządzania (Top-Management, CEO) oraz dyplomaci. Wśród naszych klientów są także Polacy poszukujący najlepszych ofert na rynku premium.

W ramach współpracy zapewnimy Państwu szereg praktycznych i unikatowych usług oraz najwyższą jakość obsługi, która pozwoli sprzedać lub wynająć nieruchomość na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu dodania Państwa oferty do naszego portfolio oraz omówienia szczegółów i zasad naszej współpracy.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pomoc w przygotowaniu oferty oraz oszacowaniu najlepszej ceny
  • profesjonalną sesję zdjęciową obiektu (mieszkania, domu) – wnętrza, okolic i interesujących detali
  • przygotowanie nieruchomości pod wynajem lub sprzedaż – home staging
  • profesjonalną prezentację nieruchomości
  • wszechstronną pomoc prawną
  • dotarcie do klientów z segmentu premium przy zastosowania własnych, sprawdzonych w praktyce narzędzi, technik i strategii marketingu sprzedaży lub wynajmu lokalu
  • pomoc przy przekazaniu nieruchomości oraz opiekę w trakcie najmu

Dotrzyj ze swoją ofertą do najlepszych potencjalnych kupców

W gronie naszych Klientów jest wiele osób poszukujących luksusowych apartamentów i domów, które wyróżniają się na rynku swoim wysokim standardem, unikatowością oraz atrakcyjną lokalizacją. Jeżeli posiadają Państwo tego typu nieruchomość i chcą trafić ze swoją propozycją do właściwej grupy odbiorców, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi specjaliści pomogą Państwu w sprawnym przeprowadzeniu bezpiecznej transakcji. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu dokładnego zaplanowania wspólnych działań.

Wynajmij swoje mieszkanie najbardziej prestiżowym klientom

Współpraca z Golden Key da Państwu pewność, że Wasza oferta dotrze do najlepszej na rynku grupy potencjalnych klientów. Są to najczęściej właściciele, współwłaściciele, CEO lub pracownicy wysokiego szczebla zarządzania zatrudnieni w dużych, międzynarodowych korporacjach. Najczęściej przyjeżdżają do Polski z rodzinami, na długoterminowe kontrakty. Tego typu klienci oczekują najwyższego standardu, pewności, bezpieczeństwa i są w stanie za to należnie zapłacić. My z naszej strony gwarantujemy Państwu pełną obsługę: od znalezienia najemcy, przez negocjacje i asystę przy podpisywaniu umowy, po bieżący serwis operacyjny całkowicie odciążający Państwa z obowiązków związanych z najmem.

Zostań beztroskim rentierem. Zajmiemy się kompleksową obsługą wynajmu Twojej nieruchomości

Golden Key zajmuje się również kompleksowym zarządzaniem najmem powierzonych nam apartamentów i domów. Bierzemy na siebie każdy aspekt tych działań, m.in.: przygotowujemy mieszkanie pod najem, wybieramy najlepszego i najbardziej rzetelnego najemcę, nadzorujemy terminowe płatności, przeprowadzamy bieżące naprawy oraz dbamy o ciągłość najmu. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom stały pasywny dochód również wtedy, gdy mieszkają za granicą lub nie mają chęci lub czasu, aby zajmować się obsługą najmu. Oferujemy aktywną opiekę i pomoc w każdym aspekcie związanym z wynajmem danego lokalu (apartamentu, domu).

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem