fbpx

Poznaj serwis na najwyższym światowym poziomie

Zrobimy wszystko, by Warszawa stała się Twoim drugim domem.

Zrobimy wszystko, by Warszawa stała się Twoim drugim domem

Jedną z naszych wiodących i wciąż unikalnych na polskim rynku usług jest kompleksowa obsługa związana z relokacją pracowników. Od lat z powodzeniem współpracujemy ze światowymi korporacjami oraz placówkami dyplomatycznymi. Jesteśmy zaufanym partnerem największych międzynarodowych agencji relokacyjnych. Dla pracowników, którzy wybrali Warszawę jako swoje miasto do życia, szukamy najpiękniejszego i najlepiej zlokalizowanego lokum, w którym poczują się jak w domu. Będąc w bliskim kontakcie z naszymi Klientami, oferujemy komplementarne usługi związane ze znalezieniem osób do sprzątania, wynajmem samochodów oraz wszelką inną pomoc mającą na celu podniesienie Państwa standardu życia.

Wynajmiemy Twoje mieszkanie, maksymalizując zysk

Naszą usługę kierujemy do właścicieli luksusowych apartamentów, domów i rezydencji, którzy chcą zmaksymalizować swoje dochody poprzez krótkoterminowy wynajem swoich nieruchomości. Tego typu formuła pomaga zwiększyć zyski nawet o kilkadziesiąt procent. W takim przypadku Golden Key zajmuje się stałym pozyskiwaniem najemców oraz kompleksowym zarządzaniem i obsługą najmu.

Z nami poczujesz się wyjątkowo

Wybierając nas na wyłącznego reprezentanta na rynku nieruchomości, decydują się Państwo na najbardziej efektywną i korzystną formułę współpracy. Z naszego doświadczenia wynika, że publikowanie tej samej oferty w wielu agencjach nieruchomości zamiast pomagać szkodzi i wprowadza duży chaos informacyjny. Wyłączność nadaje ekskluzywny charakter Państwa ofercie i znacznym stopniu podnosi jej wartość. Decydując się na skorzystanie z naszej usługi Golden Key Prime, otrzymają Państwo od nas kompleksowe wsparcie w dotarciu do jak najlepszych klientów. Zapewnimy również maksymalną, wielokanałową ekspozycję oferty w wiodących ogólnopolskich portalach ogłoszeniowych. Dla Państwa wygody nasz dedykowany opiekun będzie z Wami w bliskim kontakcie, rzetelnie informując o postępach naszej współpracy.

Współpracując z naszymi ekspertami, możesz pomnażać swój majątek

Dla inwestorów zarówno polskich, jak i międzynarodowych warszawski rynek nieruchomości otwiera wiele możliwości, by dobrze i bezpiecznie ulokować swój kapitał. Nasza firma doradzi Państwu i pomoże w wyborze najlepszych lokalizacji inwestycyjnych. Współpracujący z nami prawnicy zajmą się wszelkimi formalnościami, a nasi specjaliści systematycznie będą prezentować pojawiające się na rynku okazje do pomnażania pieniędzy na warszawskim rynku nieruchomości.

Strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem